Zkouška PROFESNÍ KVALIFIKACE VÝŽIVOVÝ PORADCE

Základní informace


Forma:
Prezenční
Studijní level:
Začátečník
Začátek kurzu:
od
Zakončení kurzu:
Probíhá:
Získané ocenění:
Akreditace
Místo konání:
Praha Karlín

Cena:
6000,- Kč
Q

OBJEDNÁVKA KURZU

Zkouška PROFESNÍ KVALIFIKACE VÝŽIVOVÝ PORADCE

Získáte nejvyšší kvalifikaci v oboru na úrovni státní zkoušky. Budete si jisti svými znalostmi a budete poskytovat profesionální poradenství ve výživě.

Základní informace


Forma:
Prezenční
Studijní level:
Začátečník
Začátek kurzu:
od
Zakončení kurzu:
Probíhá:
Získané ocenění:
Akreditace
Místo konání:
Praha Karlín

Cena:
6000,- Kč

Q

OBJEDNÁVKA KURZU

Obecně platí, že profesní kvalifikace je definována jako způsobilost fyzické osoby vykonávat řádně určitou pracovní činnost nebo soubor pracovních činností v určitém povolání.

Profesní kvalifikace výživový poradce má podle Evropského kvalifikačního rámce přiřazenou úroveň č. 5, kterou můžeme považovat za zkoušku na úrovni státní maturity.

Přínos profesní kvalifikace výživový poradce

Získáte nejvyšší kvalifikaci v oboru na úrovni státní zkoušky. Budete si jisti svými znalostmi a budete poskytovat profesionální poradenství ve výživě.

Vzhledem k situaci v posledních letech, kdy na trhu přibývá více výživových poradců, klesá i kvalita jejich vzdělání a schopností efektivně pracovat se svými klienty. Touto profesní zkouškou dáváte jistotu svým budoucím klientům, že jsou v rukou profesionála.

Výživový poradce je volná živnost, tedy stačí splnit pouze obecné podmínky pro výkon živnosti, bez prokázání odborné způsobilosti. V současné době je však cíl přesunout tuto profesi pod živnost vázanou a pak bude třeba se prokázat zkouškou z profesní kvalifikace.

Průběh zkoušky profesní kvalifikace

Zkouška probíhá před komisí, která je složena ze dvou autorizujících osob. V našem kurzu jsou autorizujícími osobami Ing. Monika Bartolomějová a Mgr. Tereza Pešoutová, které jsou autorizujícími osobami již od začátku platnosti samotného standardu z roku 2019.

Zkouška probíhá formou písemného a praktického testování z předem daných znalostních celků. Pro samotnou zkoušku jsou rozhodující vaše znalosti, nikoliv vzdělání, kterého jste dosáhli. 

Zkoušku národní kvalifikace výživový poradce můžete složit v řádných termínech, která naleznete na našich stránkách.

Veškeré podrobnosti se dozvíte u nás na kurzech, nebo v soustavě národní kvalifikace.

JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM NUTRIČNÍM PORADCEM

E-BOOK

Zadáním emailu souhlasíte se zasíláním aktualit a novinek.

Řekli o našich kurzech

Tento kurz změnil můj osobní postoj k výživě jako takové.

Byli jsme po celou dobu od lektorů a koučů doslova zavaleni informacemi. Odborné termíny, data, grafy byly vyloženy pomocí logiky a spojovány rovnou s běžnou praxí běžného života.  Lektoři jsou bezpochyby profesionálové a nabízejí možnost i individuálních konzultací, což beru jako veliké plus. 

Velké plus je, že je možné kurz zakončit státní zkouškou  Zkoušky jsou však důsledně a zodpovědně hodnoceny, rozhodně tento kurz není pro „lajdáky“! Díky Bohu!!! Přeci jen jedná se o zdraví lidí!!

Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodnou jít profesionální cestou stát se úspěšnými výživáři!“ Tereza Vlasáková
12.3.2022
Akreditovaný kurz výživového poradce

Pokud se chcete zaměřit na kariéru v oblasti výživy, musíte získat znalosti ze spolehlivých zdrojů.

Kurz, se kterým bych si mohl splnit sem a stát se výživovým poradcem, jsem dlouho vybíral.
Hledal jsem nějaký, který by vedli zkušení praktici a jejich předávané znalosti by byly založeny na současných vědeckých poznatcích o výživě. Považuji to za důležité v době, kdy na internetu a v médiích kolují a rychle šíří nepravdivé informace o výživě a zejména pak o dietách.

Určitě bych tento kurz doporučil všem lidem, kteří se zajímají o výživu, chtějí pracovat s klienty a skrze svou práci jim chtějí zlepšovat kvalitu života.“

Marko Mitrović
12.3.2022
Akreditovaný kurz výživového poradce

S čistým svědomím mohu akreditovaný kurz pro výživové poradce 100% doporučit každému, kdo se chce stejně jako já, dobře orientoval ve výživě.

Dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval o fungování těla, jak se orientovat v potravinách a jak sestavit správně vyvážený jídelníček.

Lektoři měli veškerá svá tvrzení podložena lékařskými a vědeckými studiemi. Úzce kooperují s českými lékaři. Překvapilo mě tak kolik  mýtů o výživě na internetu koluje.
Těším se na další semináře, kterých se v budoucnu rád zúčastním.

Jakub Wurdák
14.6.2022
Akreditovaný kurz pro výživu

Díky přátelské atmosféře, kvalitním studijním materiálům a pod vedením profíků v oboru, jsem kurz Poradce pro výživu zakončila úspěčně.

Mohu jen doporučit 🤓😊“

Simona Franzová
14.6.2022
Poradce pro výživu

Skvělý kurz. Perfektní tým lektorů s obrovským rozsahem znalostí.
Proti jiným kurzům, které jsem kdy absolvovala, po celou dobu ojedinělý individuální přístup.

Lektoři nemají problém přidat dobu navíc, když něčemu nerozumíte nebo něco nepochopíte.

Nemůžu jinak než doporučit.

Už teď se těším na jejich další semináře.“

Jana Jedličková
12.3.2022
Akreditovaný kurz výživového poradce